Go Back    Go Back to Meets Page    to Meets Page

 

#1 Girls 7-8 50 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Scott, Caitlyn                   8 VPST-GA     51.20

    2  Metzler, Grace                 8 VPST-GA     55.27

    3  Morris, Tristen                7 DIII-GA       56.55

    4  Bennett, Lindsey              8 VPST-GA     58.00

    5  Jones, Avery                    7 TTW-GA      58.72

    6  Dobbins, Lindy               8 DIII-GA       58.72

    7  Bennett, Ruthie                8 VPST-GA     58.85

    8  Booth, Maddie                 8 DIII-GA       59.32

    9  Pelham, Meagan               8 MAR-FL   1:03.94

  10  Bennett, Halley                7 VPST-GA  1:04.00

  11  Harrell, Caroline              7 MSST-GA 1:04.25

  12  Ponder, Karoline              7 TTW-GA   1:07.04

  13  Head, Elly                        7 VPST-GA  1:08.36

  14  Bennett, Reilly                 8 TTW-GA   1:26.94

  15  Raab, Jillian                     7 VPST-GA  1:28.88

  16  Fletcher, Alexis                8 SSC-FL            NT

  17  Cornelius, Emma             7 VPST-GA         NT

 

#2 Boys 7-8 50 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Grimaldo, Hector             8 DART-GA    37.12

    2  Hall, Ty                           8 TTW-GA      55.39

    3  Higdon, Nathan                7 TATAC-G 1:01.40

    4  Dobbins, Lane                 8 DIII-GA    1:02.50

    5  Young, Taylor                 8 MAR-FL   1:05.23

    6  Evans, Riley                    7 DIII-GA    1:06.98

    7  Gonzalez-Exum, Alex      8 TTW-GA   1:12.57

    8  Harper, Dakota                8 DIII-GA    1:21.97

    9  Tanner, Hollis                  8 TTW-GA          NT

  10  Abbott, Layton                7 TTW-GA          NT

  11  Tomberlin, Spencer         8 DIII-GA           NT

 

#3 Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Mobley, Ansley            10 TTW-GA      36.00

    2  Thomas, Olivia             10 TTW-GA      36.94

    3  Buckley, Myna                9 VPST-GA     37.97

    4  Renaud, Meredith            9 TATAC-G    38.37

    5  Evans, Raines               10 DIII-GA       41.44

    6  Griffin, Mikaela               9 TTW-GA      41.79

    7  Murphy, Kirsten              9 TTW-GA      41.99

    8  George, Evans                 9 VPST-GA     43.97

    9  Grayson, Sarah             10 VPST-GA     44.20

  10  Lindsey, Kylee             10 VPST-GA     46.30

  11  Montgomery, Madison    9 MSST-GA    46.84

  12  Lawson, Claire              10 TTW-GA      47.89

  13  Tomberlin, Maribeth     10 DIII-GA       48.37

  14  Sherwood, Abbie          10 VPST-GA     49.40

  15  Kolisz, Claire                   9 VPST-GA     51.30

  16  Harris, Ivey                  10 VPST-GA     51.30

  17  Mitchell, Patti                10 MSST-GA    53.07

  18  Jones, Laura Grace          9 TTW-GA      53.72

  19  Allegood, Patience        10 MSST-GA    54.02

  20  Mitchell, Kaitlyn              9 MSST-GA    54.59

  21  Lawson, Sarah              10 TTW-GA      55.37

  22  Folsom, Madison             9 VPST-GA     57.50

  23  Metzler, Emma                9 VPST-GA     58.80

  24  Gannon, Kathleen            9 VPST-GA     58.90

  25  Hogan, Haley                10 VPST-GA     59.50

  26  Studer, Savannah          10 TTW-GA   1:03.94

  27  Wright, Mary Grace         9 TTW-GA   1:09.20

  28  Marlin, Ravyn                  9 VPST-GA  1:15.00

  29  McMillan, Zay              10 SSC-FL            NT

  30  Smart, Erin                   10 SSC-FL            NT

  31  Smith, Katie                     9 VPST-GA         NT

  32  Taylor, Katherine             9 VPST-GA         NT

 

#4 Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Buckley, Jacob              10 VPST-GA     36.34

    2  Redd, Jacob                     9 TTW-GA      38.46

    3  Head, Tanner                10 VPST-GA     38.86

    4  Pelham, Mathew           10 MAR-FL      41.57

    5  Parrish, Griffin             10 TTW-GA      43.29

    6  Walden, Ethan                 9 VPST-GA     46.35

    7  Strickland, Jack             10 TTW-GA      47.09

    8  Sims, Calen                   10 MAR-FL      47.43

    9  Young, Mason              10 MAR-FL      50.43

  10  Dorsett, Collin              10 DIII-GA       51.38

  11  Eilers, Jacob                    9 VPST-GA     56.98

  12  Crews, Blake                 10 VPST-GA         NT

 

#5 Girls 11-12 100 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Head, Riley                   12 VPST-GA  1:14.64

    2  Seymour, Katelyn         12 TTW-GA   1:14.83

    3  Hall, Casey                   11 TTW-GA   1:19.40

    4  Boucher, Vica               12 DART-GA 1:30.31

    5  Wiggins, Brooke           11 VPST-GA  1:32.70

    6  Rankin, Rebecca           12 VPST-GA  1:33.35

    7  Abbott, Lauren             12 TTW-GA   1:33.66

    8  Wiggins, Britney           11 VPST-GA  1:35.70

    9  Cook, Carmen               11 DIII-GA    1:39.27

  10  Chapman, Madison       11 MSST-GA 1:42.95

  11  Geltner, Bethany           11 VPST-GA  1:44.45

  12  Garland, Grace              11 VPST-GA  1:48.66

  13  Weltner, Bevriell           12 DART-GA 1:53.22

  14  Kolisz, Avery               11 VPST-GA  2:00.10

  15  Register, Kinsey            11 MAR-FL   2:27.60

  16  Borders, Serena            12 DIII-GA    2:36.48

 

#6 Boys 11-12 100 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  George, Cannon            12 VPST-GA  1:15.08

    2  Martin, Jonathan           12 DIII-GA    1:17.28

    3  Parrish, Tucker             12 TTW-GA   1:24.40

    4  Towne, Nick                 11 VPST-GA  1:26.52

    5  McElroy, Hank             12 TTW-GA   1:30.71

    6  Hannah, Jacob              11 VPST-GA  1:40.00

    7  McElroy, Alex              12 TTW-GA   1:40.13

    8  Mullins, Zachery          12 VPST-GA         NT

 

#7 Girls 13-14 100 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Parrish, Laurel              14 TTW-GA   1:12.35

    2  Shoup, Mary                 14 TTW-GA   1:13.30

    3  Allen, Reagan                13 DART-GA 1:14.38

    4  Atwater, AnnaLee         13 TTW-GA   1:14.50

    5  Keworthy, Katelynn      13 VPST-GA  1:15.92

    6  Clements, Olivia           14 VPST-GA  1:16.22

    7  Strickland, Madeline     14 TTW-GA   1:16.93

    8  Bostick, Rachel             13 MSST-GA 1:22.53

    9  Geltner, Cassie              14 VPST-GA  1:23.32

  10  Chapman, Savana         13 MSST-GA 1:25.91

  11  Hobson, Maggie            14 TTW-GA   1:26.06

  12  Johnson, Anna              14 TTW-GA   1:27.69

  13  Whaley, Ashton            13 TATAC-G 1:27.79

  14  Pritchett, Heather          13 DART-GA 1:35.04

  15  Walsh, Brooklyn           14 MSST-GA 1:35.97

  16  Register, Hannah           13 MAR-FL   1:36.36

  17  DeMott, Sarah               13 DART-GA 1:47.98

  18  Green, Tessa                 13 DART-GA 1:54.33

  19  Bowden, Carrie             14 TATAC-G        NT

  20  Bemiss, Stephanie         13 SSC-FL            NT

  21  Sutton, Katelyn             14 DIII-GA           NT

  22  Larson, Vivi                 13 MSST-GA        NT

 

#8 Boys 13-14 100 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Hopson, CJ                   13 VPST-GA  1:06.29

    2  Cross, Hunter               14 TTW-GA   1:08.81

    3  Alekseichuk, Andy       14 MSST-GA 1:09.29

    4  Pelham, Daniel              14 DIII-GA    1:11.73

    5  Bradshaw, Drew           13 VPST-GA  1:16.90

    6  Jacobson, Connor         14 TTW-GA   1:17.84

    7  Rankin, Joseph             14 VPST-GA  1:17.92

    8  Bradshaw, Ryan            13 VPST-GA  1:18.80

    9  Griffin, Coleman           13 TTW-GA   1:20.76

  10  Griner, Tillman             13 DIII-GA    1:23.94

  11  McDonald, Miles          13 TTW-GA   1:34.49

  12  Marks, Daniel               13 MAR-FL   2:13.19

  13  Smart, Caleb                 13 SSC-FL            NT

 

#9 Girls 15-18 100 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  King, Kendal                 15 TTW-GA   1:06.17

    2  Marshall, Madison        15 VPST-GA  1:07.31

    3  Harding, Megan            15 TATAC-G 1:09.91

    4  Tompkins, Brandi         16 VPST-GA  1:12.11

    5  Griffin, Savanah           15 TTW-GA   1:15.79

    6  Powers, Taylor             15 VPST-GA  1:48.19

    7  Cross, Linzey               15 SSC-FL            NT

    8  Turnan, Brittany           16 SSC-FL            NT

    9  Warren, Stephanie         15 SSC-FL            NT

  10  Van Dalsem, Hayden    17 DART-GA        NT

  11  Cross, Linzey               15 SSC-FL            NT

 

#10 Boys 15-18 100 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Parrish, Paulk               16 TTW-GA      59.29

    2  McWilliams, Henry       15 TTW-GA   1:15.40

    3  Bowden, Hunter            16 DART-GA 1:28.96

    4  Smart, Chris                  17 SSC-FL            NT

    5  McWilliams, Michael    17 SSC-FL            NT

    6  Cone, Dalton                 15 SSC-FL            NT

    7  Vines, Austin                15 MSST-GA        NT

 

#11 Girls 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  VPST-GA                           A               1:50.90

           Head, Elly 7                  Bennett, Lindsey 8

           Bennett, Ruthie 8           Metzler, Grace 8

    2  VPST-GA                           B               2:36.33

           Cornelius, Emma 7       Bennett, Halley 7

           Raab, Jillian 7                Collier, Hazel 6

    3  SSC-FL                               A                      NT

#11   ...   (Girls 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay

    4  SSC-FL                               B                      NT

    5  TTW-GA                            A                      NT

           Seaman, Ameilia 6        Jones, Avery 7

           Ponder, Karoline 7        Bennett, Reilly 8

    6  DIII-GA                              A                      NT

           Dobbins, Lindy 8          Booth, Maddie 8

           Morris, Tristen 7           Pelham, Shelbi 8

 

#12 Boys 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  TTW-GA                            A                      NT

           Gonzalez-Exum, Alex 8                Mobley, Ian 5

           Murphy, Hayden 6        Abbott, Layton 7

    2  DIII-GA                              A                      NT

           Tomberlin, Spencer 8    Harper, Dakota 8

           Dobbins, Lane 8           Evans, Riley 7

    3  VPST-GA                           A                      NT

 

#13 Girls 9-10 100 SC Meter Medley Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  VPST-GA                           A               1:44.04

           Metzler, Emma 9           Buckley, Myna 9

           George, Evans 9            Marlin, Ravyn 9

    2  MSST-GA                           A               1:54.61

           Mitchell, Kaitlyn 9        Allegood, Patience 10

           Montgomery, Madison Mitchell, Patti 10

    3  SSC-FL                               A                      NT

           Wilton, Faith 6              Scott, Hannah 8

           McMillan, Zay 10         Fletcher, Alexis 8

    4  TTW-GA                            A                      NT

           Murphy, Kirsten 9        Griffin, Mikaela 9

           Thomas, Olivia 10        Mobley, Ansley 10

    5  TTW-GA                            B                      NT

           Jones, Laura Grace 9     Studer, Savannah 10

           Lawson, Sarah 10         Wright, Mary Grace 9

    6  VPST-GA                           B                      NT

    7  VPST-GA                           C                      NT

 

#14 Boys 9-10 100 SC Meter Medley Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  VPST-GA                           A               1:39.41

           Walden, Ethan 9            Head, Tanner 10

           Buckley, Jacob 10         Crews, Blake 10

    2  MAR-FL                             A                      NT

           Pelham, Mathew 10       Sims, Calen 10

           Young, Mason 10         Young, Taylor 8

    3  TTW-GA                            A                      NT

           Hall, Ty 8                      Parrish, Griffin 10

           Strickland, Jack 10        Tanner, Hollis 8

 

#15 Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  VPST-GA                           A               3:21.42

           Geltner, Bethany 11      Rankin, Rebecca 12

           Head, Riley 12              Garland, Grace 11

    2  SSC-FL                               A                      NT

           Warren, Destiny 11       Cameron, Dinver 12

           Brown, Bethany 11       Smart, Erin 10

    3  TTW-GA                            A                      NT

           Hall, Casey 11               Abbott, Lauren 12

           Seymour, Katelyn 12    Lawson, Claire 10

    4  DIII-GA                              A                      NT

           Cook, Carmen 11          Clark, Bethany 11

           Jankiewicz, Jordyn 12   Evans, Raines 10

    5  DIII-GA                              B                      NT

           Borders, Serena 12        Pelham, Allie 11

           Taylor, Bailey 11          Tomberlin, Maribeth 10

    6  VPST-GA                           B                      NT

           Crews, Whitney 12        Kolisz, Avery 11

           Wiggins, Britney 11       Wiggins, Brooke 11

 

#16 Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  VPST-GA                           A               3:04.11

           Towne, Nick 11            Hannah, Jacob 11

           George, Cannon 12       Grayson, Ben 12

    2  TTW-GA                            A                      NT

           McElroy, Alex 12         Parrish, Tucker 12

           McElroy, Hank 12        Redd, Jacob 9

 

#17 Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  VPST-GA                           A               2:37.58

           Brown, Jordan 14          Clements, Olivia 14

           Keworthy, Katelynn 13 Geltner, Cassie 14

    2  TTW-GA                            A                      NT

           Shoup, Mary 14            Johnson, Anna 14

           Atwater, AnnaLee 13    Parrish, Laurel 14

    3  DART-GA                          A                      NT

           Pritchett, Heather 13      Boucher, Vica 12

           Allen, Reagan 13           DeMott, Sarah 13

    4  MSST-GA                           A                      NT

           Walsh, Brooklyn 14      Bostick, Rachel 13

           Chapman, Savana 13     Larson, Vivi 13

    5  MAR-FL                             A                      NT

 

#18 Boys 13-14 200 SC Meter Medley Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  TTW-GA                            A                      NT

           Griffin, Coleman 13      Cross, Hunter 14

           Jacobson, Connor 14    McDonald, Miles 13

    2  VPST-GA                           A                      NT

           Bradshaw, Drew 13       Bradshaw, Ryan 13

           Hopson, CJ 13              Rankin, Joseph 14

 

#19 Girls 15-18 200 SC Meter Medley Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  TATAC-GA                        A               2:44.81

           Harding, Megan 15        Stewart, Amber 16

           Whaley, Ashton 13       Bowden, Carrie 14

    2  SSC-FL                               A                      NT

           Cross, Linzey 15           Bemiss, Stephanie 13

           Pfender, Emily 16         Turnan, Brittany 16

    3  TTW-GA                            A                      NT

           Strickland, Madeline 14                King, Kendal 15

           Griffin, Savanah 15       Hobson, Maggie 14

 

#20 Boys 15-18 200 SC Meter Medley Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  SSC-FL                               A                      NT

           Brown, Shawn 14          Smart, Chris 17

           Smart, Caleb 13             Cockburn, Robert 11

    2  DIII-GA                              A                      NT

           Pelham, Daniel 14         Turnmire, Logan 15

           Turnmire, Greg 15        Williams, Matt 14

 

#21 Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Collier, Hazel                   6 VPST-GA     32.12

    2  Sherwood, Julia               5 VPST-GA     32.21

    3  Seaman, Ameilia              6 TTW-GA      37.01

    4  Strickland, Kaitlyn           6 MAR-FL      38.59

    5  Young, Sarah                   6 MAR-FL      42.41

    6  Wilton, Faith                    6 SSC-FL            NT

    7  Marshall, Lindsey            5 VPST-GA         NT

 

#22 Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Higdon, Stuart                  6 TATAC-G    25.03

    2  Parrish, Logan                 6 TTW-GA      32.39

    3  Young, Baylen                 6 MSST-GA    34.30

    4  Murphy, Hayden             6 TTW-GA      37.74

    5  Mobley, Ian                     5 TTW-GA      41.72

    6  Gregory, Case                  6 MSST-GA    48.35

    7  Kolisz, Ethan                   6 VPST-GA         NT

    8  Blais, Brock                     5 VPST-GA         NT

 

#23 Girls 7-8 25 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Bennett, Ruthie                8 VPST-GA     22.87

    2  Bennett, Lindsey              8 VPST-GA     23.10

    3  Morris, Tristen                7 DIII-GA       23.41

    4  Scott, Caitlyn                   8 VPST-GA     23.80

    5  Jones, Avery                    7 TTW-GA      23.86

    6  Metzler, Grace                 8 VPST-GA     24.55

    7  Bennett, Halley                7 VPST-GA     25.29

    8  Head, Elly                        7 VPST-GA     25.35

    9  Renaud, Amanda             7 TATAC-G    25.46

  10  Dobbins, Lindy              8 DIII-GA       25.73

  11  Booth, Maddie                 8 DIII-GA       25.76

  12  Pelham, Meagan               8 MAR-FL      25.93

  13  Ponder, Karoline              7 TTW-GA      28.60

  14  Harrell, Caroline              7 MSST-GA    29.86

  15  Raab, Jillian                     7 VPST-GA     32.62

  16  Pelham, Shelbi                 8 DIII-GA       32.91

  17  Cornelius, Emma             7 VPST-GA     32.96

  18  Bennett, Reilly                 8 TTW-GA      39.41

  19  Fletcher, Alexis                8 SSC-FL            NT

  20  Scott, Hannah                  8 SSC-FL            NT

  21  Toth, Evie                        7 VPST-GA         NT

 

#24 Boys 7-8 25 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Grimaldo, Hector             8 DART-GA    17.24

    2  Young, Taylor                 8 MAR-FL      22.14

    3  Hall, Ty                           8 TTW-GA      22.22

    4  Dobbins, Lane                 8 DIII-GA       25.22

    5  Higdon, Nathan                7 TATAC-G    25.34

    6  Evans, Riley                    7 DIII-GA       28.42

    7  Abbott, Layton                7 TTW-GA      30.87

    8  Harper, Dakota                8 DIII-GA       33.67

    9  Hogan, Pate                      7 VPST-GA     34.56

  10  Tomberlin, Spencer         8 DIII-GA       35.38

  11  Gonzalez-Exum, Alex      8 TTW-GA      36.42

  12  Hawley, Benson               7 VPST-GA     44.03

  13  Tanner, Hollis                  8 TTW-GA          NT

  14  Wilder, Phillip                  7 VPST-GA         NT

 

#25 Girls 9-10 25 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Mobley, Ansley            10 TTW-GA      16.19

    2  Buckley, Myna                9 VPST-GA     17.11

    3  Thomas, Olivia             10 TTW-GA      17.21

    4  Renaud, Meredith            9 TATAC-G    17.64

    5  Evans, Raines               10 DIII-GA       18.49

    6  Murphy, Kirsten              9 TTW-GA      18.94

    7  Griffin, Mikaela               9 TTW-GA      19.40

    8  George, Evans                 9 VPST-GA     19.61

    9  Sherwood, Abbie          10 VPST-GA     20.20

  10  Lindsey, Kylee             10 VPST-GA     20.56

  11  Mitchell, Kaitlyn              9 MSST-GA    20.65

  12  Mitchell, Patti                10 MSST-GA    21.82

  13  Tomberlin, Maribeth     10 DIII-GA       21.86

  14  Lawson, Claire              10 TTW-GA      22.13

  15  Montgomery, Madison    9 MSST-GA    22.33

  16  Kolisz, Claire                   9 VPST-GA     22.64

  17  Jones, Laura Grace          9 TTW-GA      22.95

  18  Allegood, Patience        10 MSST-GA    23.03

  19  Harris, Ivey                  10 VPST-GA     23.14

  20  Lawson, Sarah              10 TTW-GA      24.02

  21  Gannon, Kathleen            9 VPST-GA     24.34

  22  Folsom, Madison             9 VPST-GA     24.56

  23  Marlin, Ravyn                  9 VPST-GA     24.95

  24  Metzler, Emma                9 VPST-GA     25.53

  25  Grayson, Sarah             10 VPST-GA     25.63

  26  Studer, Savannah          10 TTW-GA      27.05

  27  Wright, Mary Grace         9 TTW-GA      27.26

  28  Hogan, Haley                10 VPST-GA     28.81

  29  McMillan, Zay              10 SSC-FL            NT

  30  Smart, Erin                   10 SSC-FL            NT

  31  Smith, Katie                     9 VPST-GA         NT

  32  Beard, Madison               9 VPST-GA         NT

  33  Taylor, Katherine             9 VPST-GA         NT

 

#26 Boys 9-10 25 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Pelham, Mathew           10 MAR-FL      16.89

    2  Buckley, Jacob              10 VPST-GA     17.05

    3  Head, Tanner                10 VPST-GA     17.57

    4  Redd, Jacob                     9 TTW-GA      17.62

    5  Young, Mason              10 MAR-FL      19.82

    6  Walden, Ethan                 9 VPST-GA     20.46

    7  Parrish, Griffin             10 TTW-GA      20.47

    8  Strickland, Jack             10 TTW-GA      21.09

    9  Dorsett, Collin              10 DIII-GA       21.46

  10  Aguiar, Eli                       9 DIII-GA       24.88

  11  Eilers, Jacob                    9 VPST-GA     26.70

  12  Sims, Calen                   10 MAR-FL          NT

  13  Crews, Blake                 10 VPST-GA         NT

 

#27 Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Seymour, Katelyn         12 TTW-GA      33.46

    2  Head, Riley                   12 VPST-GA     33.64

    3  Hall, Casey                   11 TTW-GA      36.03

    4  Abbott, Lauren             12 TTW-GA      36.12

    5  Boucher, Vica               12 DART-GA    38.84

    6  Wiggins, Brooke           11 VPST-GA     39.70

    7  Clark, Bethany              11 DIII-GA       41.18

    8  Rankin, Rebecca           12 VPST-GA     41.21

    9  Kolisz, Avery               11 VPST-GA     42.00

  10  Wiggins, Britney           11 VPST-GA     43.00

  11  Cook, Carmen               11 DIII-GA       43.06

  12  Garland, Grace              11 VPST-GA     43.94

  13  Chapman, Madison       11 MSST-GA    45.69

  14  Weltner, Bevriell           12 DART-GA    45.70

  15  Geltner, Bethany           11 VPST-GA     46.45

  16  Taylor, Bailey               11 DIII-GA       48.52

  17  Crews, Whitney            12 VPST-GA     50.70

  18  Jankiewicz, Jordyn        12 DIII-GA       51.42

  19  Register, Kinsey            11 MAR-FL      53.37

  20  Pelham, Allie                11 DIII-GA       54.09

  21  Borders, Serena            12 DIII-GA    1:08.33

  22  Brown, Bethany            11 SSC-FL            NT

  23  Cameron, Dinver          12 SSC-FL            NT

  24  Warren, Destiny            11 SSC-FL            NT

  25  Beard, Emily                 11 VPST-GA         NT

 

#28 Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  George, Cannon            12 VPST-GA     34.69

    2  Martin, Jonathan           12 DIII-GA       35.16

    3  Towne, Nick                 11 VPST-GA     35.59

    4  Grayson, Ben                12 VPST-GA     36.10

    5  Parrish, Tucker             12 TTW-GA      37.11

    6  McElroy, Hank             12 TTW-GA      37.21

    7  Hannah, Jacob              11 VPST-GA     40.00

    8  Pelham, Tayler              12 DIII-GA       44.13

    9  McElroy, Alex              12 TTW-GA      44.80

  10  Pelham, Dawson           11 DIII-GA       45.58

  11  Paulk, Carlton               11 MSST-GA    46.60

  12  Young, Michael            12 MAR-FL      47.37

  13  Cockburn, Robert         11 SSC-FL            NT

  14  Mullins, Zachery          12 VPST-GA         NT

  15  Cockburn, Robert         11 SSC-FL            NT

 

#29 Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Clements, Olivia           14 VPST-GA     11.79

    2  Parrish, Laurel              14 TTW-GA      32.58

    3  Atwater, AnnaLee         13 TTW-GA      33.09

    4  Shoup, Mary                 14 TTW-GA      33.42

    5  Allen, Reagan                13 DART-GA    33.62

    6  Keworthy, Katelynn      13 VPST-GA     33.64

    7  Strickland, Madeline     14 TTW-GA      34.00

    8  Royal, Emily                 14 DIII-GA       35.59

    9  Pritchett, Heather          13 DART-GA    35.84

  10  DeMott, Sarah               13 DART-GA    36.03

  11  Bostick, Rachel             13 MSST-GA    36.66

  12  Geltner, Cassie              14 VPST-GA     37.90

  13  Hobson, Maggie            14 TTW-GA      38.66

  14  Chapman, Savana         13 MSST-GA    38.74

  15  Whaley, Ashton            13 TATAC-G    38.77

  16  Walsh, Brooklyn           14 MSST-GA    39.56

  17  Register, Hannah           13 MAR-FL      40.97

  18  Sutton, Katelyn             14 DIII-GA       46.83

  19  Green, Tessa                 13 DART-GA    48.47

  20  Bowden, Carrie             14 TATAC-G        NT

  21  Bemiss, Stephanie         13 SSC-FL            NT

  22  Brown, Jordan              14 VPST-GA         NT

  23  Larson, Vivi                 13 MSST-GA        NT

 

#30 Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Hopson, CJ                   13 VPST-GA     28.80

    2  Alekseichuk, Andy       14 MSST-GA    29.48

    3  Cross, Hunter               14 TTW-GA      30.47

    4  Pelham, Daniel              14 DIII-GA       31.49

    5  Jacobson, Connor         14 TTW-GA      32.17

    6  Williams, Matt              14 DIII-GA       33.43

    7  Rankin, Joseph             14 VPST-GA     33.90

    8  Bradshaw, Ryan            13 VPST-GA     34.10

    9  Griner, Tillman             13 DIII-GA       36.71

  10  McDonald, Miles          13 TTW-GA      37.37

  11  Griffin, Coleman           13 TTW-GA      38.46

  12  Lindsey, Reid               13 VPST-GA     42.30

  13  Marks, Daniel               13 MAR-FL      52.27

  14  Brown, Shawn              14 SSC-FL            NT

  15  Smart, Caleb                 13 SSC-FL            NT

 

#31 Girls 15-18 50 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Marshall, Madison        15 VPST-GA     30.17

    2  Harding, Megan            15 TATAC-G    30.50

    3  King, Kendal                 15 TTW-GA      32.45

    4  Tompkins, Brandi         16 VPST-GA     32.67

    5  Griffin, Savanah           15 TTW-GA      33.53

    6  Stewart, Amber             16 TATAC-G    36.71

    7  Taylor, Peyton              15 DIII-GA       49.84

    8  Powers, Taylor             15 VPST-GA     49.98

    9  Pfender, Emily              16 SSC-FL            NT

  10  Turnan, Brittany           16 SSC-FL            NT

  11  Warren, Stephanie         15 SSC-FL            NT

  12  Van Dalsem, Hayden    17 DART-GA        NT

 

#32 Boys 15-18 50 SC Meter Freestyle

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Vines, Austin                15 MSST-GA    28.12

    2  Parrish, Paulk               16 TTW-GA      28.26

    3  Harding, Tyler              18 TATAC-G    28.77

    4  McWilliams, Henry       15 TTW-GA      31.58

    5  Turnmire, Greg             15 DIII-GA       33.30

    6  Bowden, Hunter            16 DART-GA    35.10

    7  Smart, Chris                  17 SSC-FL            NT

    8  McWilliams, Michael    17 SSC-FL            NT

    9  Cone, Dalton                 15 SSC-FL            NT

 

#33 Girls 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Strickland, Kaitlyn           6 MAR-FL      43.22

    2  Sherwood, Julia               5 VPST-GA     51.56

    3  Young, Sarah                   6 MAR-FL   1:02.38

    4  Seaman, Ameilia              6 TTW-GA   1:07.06

 

#34 Boys 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Higdon, Stuart                  6 TATAC-G    45.40

    2  Murphy, Hayden             6 TTW-GA      46.80

    3  Parrish, Logan                 6 TTW-GA      47.21

    4  Mobley, Ian                     5 TTW-GA      52.70

    5  Young, Baylen                 6 MSST-GA    55.06

    6  Gregory, Case                  6 MSST-GA 1:06.63

    7  Kolisz, Ethan                   6 VPST-GA         NT

    8  Blais, Brock                     5 VPST-GA         NT

 

#35 Girls 7-8 25 SC Meter Breaststroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Scott, Caitlyn                   8 VPST-GA     28.56

    2  Bennett, Lindsey              8 VPST-GA     28.58

    3  Bennett, Ruthie                8 VPST-GA     28.85

    4  Bennett, Halley                7 VPST-GA     31.93

    5  Head, Elly                        7 VPST-GA     32.21

    6  Metzler, Grace                 8 VPST-GA     32.30

    7  Pelham, Meagan               8 MAR-FL      33.63

    8  Jones, Avery                    7 TTW-GA      33.87

    9  Booth, Maddie                 8 DIII-GA       35.16

  10  Harrell, Caroline              7 MSST-GA    35.91

  11  Renaud, Amanda             7 TATAC-G    37.32

  12  Dobbins, Lindy               8 DIII-GA       38.16

  13  Morris, Tristen                7 DIII-GA       38.98

  14  Ponder, Karoline              7 TTW-GA      48.25

  15  Bennett, Reilly                 8 TTW-GA      50.39

  16  Fletcher, Alexis                8 SSC-FL            NT

  17  Scott, Hannah                  8 SSC-FL            NT

  18  Raab, Jillian                     7 VPST-GA         NT

 

#36 Boys 7-8 25 SC Meter Breaststroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Grimaldo, Hector             8 DART-GA    26.46

    2  Young, Taylor                 8 MAR-FL      31.19

    3  Harper, Dakota                8 DIII-GA       33.81

    4  Hall, Ty                           8 TTW-GA      34.90

    5  Higdon, Nathan                7 TATAC-G    36.00

    6  Dobbins, Lane                 8 DIII-GA       37.22

    7  Tomberlin, Spencer         8 DIII-GA       38.20

    8  Hogan, Pate                      7 VPST-GA     38.52

    9  Gonzalez-Exum, Alex      8 TTW-GA      48.37

  10  Hawley, Benson               7 VPST-GA  1:04.89

  11  Tanner, Hollis                  8 TTW-GA          NT

  12  Abbott, Layton                7 TTW-GA          NT

  13  Wilder, Phillip                  7 VPST-GA         NT

 

#37 Girls 9-10 25 SC Meter Breaststroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Thomas, Olivia             10 TTW-GA      22.21

    2  Buckley, Myna                9 VPST-GA     22.43

    3  Mobley, Ansley            10 TTW-GA      23.68

    4  Renaud, Meredith            9 TATAC-G    25.33

    5  Griffin, Mikaela               9 TTW-GA      25.72

    6  Murphy, Kirsten              9 TTW-GA      26.96

    7  Lawson, Claire              10 TTW-GA      27.02

    8  George, Evans                 9 VPST-GA     28.15

    9  Evans, Raines               10 DIII-GA       28.36

  10  Kolisz, Claire                   9 VPST-GA     28.45

  11  Sherwood, Abbie          10 VPST-GA     28.56

  12  Lindsey, Kylee             10 VPST-GA     29.45

  13  Jones, Laura Grace          9 TTW-GA      30.01

  14  Lawson, Sarah              10 TTW-GA      30.90

  15  Gannon, Kathleen            9 VPST-GA     32.10

  16  Studer, Savannah          10 TTW-GA      32.18

  17  Grayson, Sarah             10 VPST-GA     33.56

  18  Allegood, Patience        10 MSST-GA    34.08

  19  Mitchell, Patti                10 MSST-GA    34.39

  20  Harris, Ivey                  10 VPST-GA     34.56

  21  Mitchell, Kaitlyn              9 MSST-GA    35.32

  22  Metzler, Emma                9 VPST-GA     35.58

  23  Folsom, Madison             9 VPST-GA     36.12

  24  Hogan, Haley                10 VPST-GA     36.55

  25  Montgomery, Madison    9 MSST-GA    38.46

  26  Smart, Erin                   10 SSC-FL            NT

  27  Wright, Mary Grace         9 TTW-GA          NT

  28  Taylor, Katherine             9 VPST-GA         NT

 

#38 Boys 9-10 25 SC Meter Breaststroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Buckley, Jacob              10 VPST-GA     22.93

    2  Head, Tanner                10 VPST-GA     26.02

    3  Pelham, Mathew           10 MAR-FL      27.03

    4  Young, Mason              10 MAR-FL      27.06

    5  Redd, Jacob                     9 TTW-GA      27.87

    6  Parrish, Griffin             10 TTW-GA      29.13

    7  Strickland, Jack             10 TTW-GA      30.09

    8  Dorsett, Collin              10 DIII-GA       34.22

    9  Aguiar, Eli                       9 DIII-GA       34.44

  10  Sims, Calen                   10 MAR-FL          NT

  11  Crews, Blake                 10 VPST-GA         NT

 

#39 Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Head, Riley                   12 VPST-GA     46.68

    2  Wiggins, Brooke           11 VPST-GA     47.50

    3  Hall, Casey                   11 TTW-GA      53.08

    4  Boucher, Vica               12 DART-GA    53.67

    5  Rankin, Rebecca           12 VPST-GA     55.14

    6  Abbott, Lauren             12 TTW-GA      57.54

    7  Wiggins, Britney           11 VPST-GA     57.60

    8  Clark, Bethany              11 DIII-GA    1:00.59

    9  Cook, Carmen               11 DIII-GA    1:03.61

  10  Garland, Grace              11 VPST-GA  1:05.31

  11  Pelham, Allie                11 DIII-GA    1:07.22

  12  Chapman, Madison       11 MSST-GA 1:10.66

  13  Geltner, Bethany           11 VPST-GA  1:11.17

  14  Jankiewicz, Jordyn        12 DIII-GA    1:11.54

  15  Kolisz, Avery               11 VPST-GA  1:11.60

  16  Borders, Serena            12 DIII-GA    1:12.53

  17  Register, Kinsey            11 MAR-FL   1:24.78

  18  Crews, Whitney            12 VPST-GA  1:32.00

  19  Brown, Bethany            11 SSC-FL            NT

  20  Cameron, Dinver          12 SSC-FL            NT

  21  Warren, Destiny            11 SSC-FL            NT

  22  Weltner, Bevriell           12 DART-GA        NT

  23  Taylor, Bailey               11 DIII-GA           NT

  24  Beard, Emily                 11 VPST-GA         NT

 

#40 Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  George, Cannon            12 VPST-GA     45.29

    2  Martin, Jonathan           12 DIII-GA       48.54

    3  McElroy, Hank             12 TTW-GA      48.90

    4  Hannah, Jacob              11 VPST-GA     50.00

    5  Grayson, Ben                12 VPST-GA     53.00

    6  Young, Michael            12 MAR-FL      53.64

    7  Towne, Nick                 11 VPST-GA     54.16

    8  Parrish, Tucker             12 TTW-GA      57.40

    9  Pelham, Dawson           11 DIII-GA    1:01.57

  10  McElroy, Alex              12 TTW-GA   1:10.13

  11  Paulk, Carlton               11 MSST-GA 1:21.86

  12  Cockburn, Robert         11 SSC-FL            NT

  13  Cockburn, Robert         11 SSC-FL            NT

 

#41 Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Royal, Emily                 14 DIII-GA       46.83

    2  Allen, Reagan                13 DART-GA    47.49

    3  Clements, Olivia           14 VPST-GA     47.87

    4  Johnson, Anna              14 TTW-GA      48.38

    5  Bostick, Rachel             13 MSST-GA    49.15

    6  Hobson, Maggie            14 TTW-GA      50.01

    7  Strickland, Madeline     14 TTW-GA      50.17

    8  Geltner, Cassie              14 VPST-GA     54.50

    9  Chapman, Savana         13 MSST-GA    54.79

  10  Sutton, Katelyn             14 DIII-GA       58.34

  11  Register, Hannah           13 MAR-FL   1:00.06

  12  Pritchett, Heather          13 DART-GA 1:02.40

  13  Green, Tessa                 13 DART-GA 1:04.35

  14  DeMott, Sarah               13 DART-GA 1:05.75

  15  Bowden, Carrie             14 TATAC-G        NT

  16  Bemiss, Stephanie         13 SSC-FL            NT

  17  Brown, Jordan              14 VPST-GA         NT

  18  Walsh, Brooklyn           14 MSST-GA        NT

 

#42 Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Alekseichuk, Andy       14 MSST-GA    37.26

    2  Cross, Hunter               14 TTW-GA      39.68

    3  Hopson, CJ                   13 VPST-GA     41.99

    4  Bradshaw, Ryan            13 VPST-GA     43.00

    5  Bradshaw, Drew           13 VPST-GA     45.40

    6  Jacobson, Connor         14 TTW-GA      48.55

    7  Williams, Matt              14 DIII-GA       48.82

    8  Griner, Tillman             13 DIII-GA       49.46

    9  Rankin, Joseph             14 VPST-GA     51.74

  10  McDonald, Miles          13 TTW-GA      52.20

  11  Lindsey, Reid               13 VPST-GA     53.90

  12  Marks, Daniel               13 MAR-FL      56.63

  13  Brown, Shawn              14 SSC-FL            NT

  14  Smart, Caleb                 13 SSC-FL            NT

 

#43 Girls 15-18 50 SC Meter Breaststroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Marshall, Madison        15 VPST-GA     39.14

    2  Stewart, Amber             16 TATAC-G    42.55

    3  King, Kendal                 15 TTW-GA      44.33

    4  Taylor, Peyton              15 DIII-GA    1:09.99

    5  Cross, Linzey               15 SSC-FL            NT

    6  Pfender, Emily              16 SSC-FL            NT

    7  Turnan, Brittany           16 SSC-FL            NT

    8  Warren, Stephanie         15 SSC-FL            NT

    9  Van Dalsem, Hayden    17 DART-GA        NT

  10  Cross, Linzey               15 SSC-FL            NT

 

#44 Boys 15-18 50 SC Meter Breaststroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Harding, Tyler              18 TATAC-G    36.79

    2  Parrish, Paulk               16 TTW-GA      39.24

    3  Turnmire, Logan           15 DIII-GA       40.61

    4  Turnmire, Greg             15 DIII-GA       45.08

    5  McWilliams, Henry       15 TTW-GA      47.85

    6  Smart, Chris                  17 SSC-FL            NT

    7  Cone, Dalton                 15 SSC-FL            NT

    8  Bowden, Hunter            16 DART-GA        NT

 

#45 Girls 11-12 100 SC Meter IM

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Head, Riley                   12 VPST-GA  1:27.14

    2  Seymour, Katelyn         12 TTW-GA   1:28.90

    3  Wiggins, Brooke           11 VPST-GA  1:30.25

    4  Wiggins, Britney           11 VPST-GA  1:36.52

    5  Hall, Casey                   11 TTW-GA   1:40.55

    6  Boucher, Vica               12 DART-GA 1:41.75

    7  Rankin, Rebecca           12 VPST-GA  1:52.31

    8  Clark, Bethany              11 DIII-GA    1:52.63

    9  Chapman, Madison       11 MSST-GA 2:17.62

  10  Cameron, Dinver          12 SSC-FL            NT

  11  Geltner, Bethany           11 VPST-GA         NT

 

#46 Boys 11-12 100 SC Meter IM

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  George, Cannon            12 VPST-GA  1:28.76

    2  McElroy, Hank             12 TTW-GA   1:36.15

    3  Martin, Jonathan           12 DIII-GA    1:36.94

    4  Grayson, Ben                12 VPST-GA  1:38.20

    5  Towne, Nick                 11 VPST-GA  1:40.43

    6  Parrish, Tucker             12 TTW-GA   1:44.56

    7  McElroy, Alex              12 TTW-GA   1:57.53

    8  Hannah, Jacob              11 VPST-GA  2:00.00

    9  Young, Michael            12 MAR-FL   2:08.44

  10  Cockburn, Robert         11 SSC-FL            NT

  11  Cockburn, Robert         11 SSC-FL            NT

 

#47 Girls 13-14 100 SC Meter IM

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Keworthy, Katelynn      13 VPST-GA  1:13.30

    2  Parrish, Laurel              14 TTW-GA   1:24.19

    3  Shoup, Mary                 14 TTW-GA   1:24.50

    4  Allen, Reagan                13 DART-GA 1:25.70

    5  Atwater, AnnaLee         13 TTW-GA   1:28.92

    6  Whaley, Ashton            13 TATAC-G 1:29.22

    7  Geltner, Cassie              14 VPST-GA  1:30.00

    8  Clements, Olivia           14 VPST-GA  1:34.44

    9  Bostick, Rachel             13 MSST-GA 1:36.60

  10  Johnson, Anna              14 TTW-GA   1:38.93

  11  Chapman, Savana         13 MSST-GA 1:52.63

  12  Walsh, Brooklyn           14 MSST-GA 1:52.85

  13  Green, Tessa                 13 DART-GA 2:07.37

  14  Pritchett, Heather          13 DART-GA        NT

  15  Royal, Emily                 14 DIII-GA           NT

 

#48 Boys 13-14 100 SC Meter IM

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Bradshaw, Drew           13 VPST-GA  1:18.12

    2  Bradshaw, Ryan            13 VPST-GA  1:20.15

    3  Cross, Hunter               14 TTW-GA   1:20.69

    4  Hopson, CJ                   13 VPST-GA  1:22.04

    5  Alekseichuk, Andy       14 MSST-GA 1:24.60

    6  Pelham, Daniel              14 DIII-GA    1:26.99

    7  Jacobson, Connor         14 TTW-GA   1:31.45

    8  Griffin, Coleman           13 TTW-GA   1:34.12

    9  Williams, Matt              14 DIII-GA    1:34.17

  10  Griner, Tillman             13 DIII-GA    1:43.49

  11  Marks, Daniel               13 MAR-FL   2:22.19

  12  Smart, Caleb                 13 SSC-FL            NT

 

#49 Girls 15-18 100 SC Meter IM

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Marshall, Madison        15 VPST-GA  1:18.16

    2  King, Kendal                 15 TTW-GA   1:25.16

    3  Tompkins, Brandi         16 VPST-GA  1:25.31

    4  Harding, Megan            15 TATAC-G 1:25.95

    5  Stewart, Amber             16 TATAC-G 1:26.79

    6  Cross, Linzey               15 SSC-FL            NT

    7  Pfender, Emily              16 SSC-FL            NT

    8  Griffin, Savanah           15 TTW-GA          NT

    9  Van Dalsem, Hayden    17 DART-GA        NT

  10  Cross, Linzey               15 SSC-FL            NT

 

#50 Boys 15-18 100 SC Meter IM

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Parrish, Paulk               16 TTW-GA   1:10.64

    2  Vines, Austin                15 MSST-GA 1:14.49

    3  Turnmire, Logan           15 DIII-GA    1:27.48

    4  McWilliams, Michael    17 SSC-FL            NT

 

#51 Girls 6 & Under 25 SC Meter Backstroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Seaman, Ameilia              6 TTW-GA      39.37

    2  Strickland, Kaitlyn           6 MAR-FL      42.79

    3  Collier, Hazel                   6 VPST-GA     48.17

    4  Sherwood, Julia               5 VPST-GA     48.56

    5  Wilton, Faith                    6 SSC-FL            NT

 

#52 Boys 6 & Under 25 SC Meter Backstroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Higdon, Stuart                  6 TATAC-G    29.77

    2  Murphy, Hayden             6 TTW-GA      43.41

    3  Parrish, Logan                 6 TTW-GA      52.58

    4  Mobley, Ian                     5 TTW-GA      54.28

    5  Young, Baylen                 6 MSST-GA 1:01.28

    6  Gregory, Case                  6 MSST-GA 1:10.98

    7  Blais, Brock                     5 VPST-GA         NT

 

#53 Girls 7-8 25 SC Meter Backstroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Jones, Avery                    7 TTW-GA      28.74

    2  Bennett, Lindsey              8 VPST-GA     29.38

    3  Head, Elly                        7 VPST-GA     29.65

    4  Renaud, Amanda             7 TATAC-G    30.17

    5  Scott, Caitlyn                   8 VPST-GA     30.25

    6  Bennett, Halley                7 VPST-GA     30.67

    7  Pelham, Meagan               8 MAR-FL      30.75

    8  Harrell, Caroline              7 MSST-GA    31.99

    9  Metzler, Grace                 8 VPST-GA     32.16

  10  Morris, Tristen                7 DIII-GA       32.56

  11  Booth, Maddie                 8 DIII-GA       33.09

  12  Dobbins, Lindy               8 DIII-GA       33.10

  13  Ponder, Karoline              7 TTW-GA      35.53

  14  Pelham, Shelbi                 8 DIII-GA       38.47

  15  Raab, Jillian                     7 VPST-GA     39.37

  16  Cornelius, Emma             7 VPST-GA     39.72

  17  Bennett, Reilly                 8 TTW-GA      43.53

  18  Toth, Evie                        7 VPST-GA         NT

 

#54 Boys 7-8 25 SC Meter Backstroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Grimaldo, Hector             8 DART-GA    23.22

    2  Higdon, Nathan                7 TATAC-G    31.17

    3  Young, Taylor                 8 MAR-FL      32.72

    4  Hall, Ty                           8 TTW-GA      33.41

    5  Dobbins, Lane                 8 DIII-GA       35.05

    6  Evans, Riley                    7 DIII-GA       36.30

    7  Tomberlin, Spencer         8 DIII-GA       37.01

    8  Harper, Dakota                8 DIII-GA       38.24

    9  Gonzalez-Exum, Alex      8 TTW-GA      39.43

  10  Abbott, Layton                7 TTW-GA   1:09.03

  11  Tanner, Hollis                  8 TTW-GA          NT

 

#55 Girls 9-10 25 SC Meter Backstroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Renaud, Meredith            9 TATAC-G    21.21

    2  Buckley, Myna                9 VPST-GA     23.20

    3  Murphy, Kirsten              9 TTW-GA      24.38

    4  Mobley, Ansley            10 TTW-GA      24.51

    5  George, Evans                 9 VPST-GA     25.02

    6  Jones, Laura Grace          9 TTW-GA      25.59

    7  Griffin, Mikaela               9 TTW-GA      25.93

    8  Tomberlin, Maribeth     10 DIII-GA       26.75

    9  Kolisz, Claire                   9 VPST-GA     26.85

  10  Sherwood, Abbie          10 VPST-GA     27.68

  11  Mitchell, Kaitlyn              9 MSST-GA    27.99

  12  Lawson, Claire              10 TTW-GA      28.29

  13  Lawson, Sarah              10 TTW-GA      28.38

  14  Lindsey, Kylee             10 VPST-GA     28.56

  15  Thomas, Olivia             10 TTW-GA      28.99

  16  Allegood, Patience        10 MSST-GA    29.05

  17  Montgomery, Madison    9 MSST-GA    29.83

  18  Harris, Ivey                  10 VPST-GA     30.02

  19  Mitchell, Patti                10 MSST-GA    30.57

  20  Folsom, Madison             9 VPST-GA     31.02

  21  Studer, Savannah          10 TTW-GA      31.24

  22  Metzler, Emma                9 VPST-GA     32.47

  23  Wright, Mary Grace         9 TTW-GA      32.73

  24  Gannon, Kathleen            9 VPST-GA     33.45

  25  Marlin, Ravyn                  9 VPST-GA     37.35

  26  Grayson, Sarah             10 VPST-GA     37.56

  27  Hogan, Haley                10 VPST-GA     45.25

  28  McMillan, Zay              10 SSC-FL            NT

  29  Smith, Katie                     9 VPST-GA         NT

  30  Beard, Madison               9 VPST-GA         NT

  31  Taylor, Katherine             9 VPST-GA         NT

 

#56 Boys 9-10 25 SC Meter Backstroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Buckley, Jacob              10 VPST-GA     21.00

    2  Head, Tanner                10 VPST-GA     23.24

    3  Strickland, Jack             10 TTW-GA      25.55

    4  Dorsett, Collin              10 DIII-GA       25.87

    5  Walden, Ethan                 9 VPST-GA     26.12

    6  Young, Mason              10 MAR-FL      27.23

    7  Pelham, Mathew           10 MAR-FL      28.01

    8  Parrish, Griffin             10 TTW-GA      28.73

    9  Redd, Jacob                     9 TTW-GA      31.07

  10  Eilers, Jacob                    9 VPST-GA     35.35

  11  Sims, Calen                   10 MAR-FL          NT

  12  Crews, Blake                 10 VPST-GA         NT

 

#57 Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Head, Riley                   12 VPST-GA     41.21

    2  Seymour, Katelyn         12 TTW-GA      41.53

#57   ...   (Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke)

    3  Hall, Casey                   11 TTW-GA      46.29

    4  Boucher, Vica               12 DART-GA    49.37

    5  Clark, Bethany              11 DIII-GA       51.58

    6  Cook, Carmen               11 DIII-GA       53.02

    7  Geltner, Bethany           11 VPST-GA     53.96

    8  Rankin, Rebecca           12 VPST-GA     55.72

    9  Abbott, Lauren             12 TTW-GA      55.96

  10  Garland, Grace              11 VPST-GA     59.50

  11  Weltner, Bevriell           12 DART-GA 1:00.03

  12  Chapman, Madison       11 MSST-GA 1:02.44

  13  Taylor, Bailey               11 DIII-GA    1:02.72

  14  Crews, Whitney            12 VPST-GA  1:05.20

  15  Jankiewicz, Jordyn        12 DIII-GA    1:05.22

  16  Kolisz, Avery               11 VPST-GA  1:08.40

  17  Pelham, Allie                11 DIII-GA    1:09.19

  18  Borders, Serena            12 DIII-GA    1:11.44

  19  Register, Kinsey            11 MAR-FL   1:16.39

  20  Brown, Bethany            11 SSC-FL            NT

  21  Cameron, Dinver          12 SSC-FL            NT

  22  Warren, Destiny            11 SSC-FL            NT

  23  Beard, Emily                 11 VPST-GA         NT

 

#58 Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Towne, Nick                 11 VPST-GA     44.37

    2  Grayson, Ben                12 VPST-GA     46.40

    3  Martin, Jonathan           12 DIII-GA       46.76

    4  Parrish, Tucker             12 TTW-GA      47.71

    5  Hannah, Jacob              11 VPST-GA     55.00

    6  McElroy, Alex              12 TTW-GA      57.39

    7  Paulk, Carlton               11 MSST-GA    59.85

    8  Young, Michael            12 MAR-FL   1:01.33

    9  Pelham, Tayler              12 DIII-GA           NT

  10  Mullins, Zachery          12 VPST-GA         NT

 

#59 Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Shoup, Mary                 14 TTW-GA      38.00

    2  Whaley, Ashton            13 TATAC-G    41.55

    3  Keworthy, Katelynn      13 VPST-GA     42.36

    4  Strickland, Madeline     14 TTW-GA      43.47

    5  Atwater, AnnaLee         13 TTW-GA      44.56

    6  Royal, Emily                 14 DIII-GA       45.54

    7  Chapman, Savana         13 MSST-GA    46.03

    8  Allen, Reagan                13 DART-GA    47.80

    9  Johnson, Anna              14 TTW-GA      47.90

  10  Geltner, Cassie              14 VPST-GA     50.53

  11  Hobson, Maggie            14 TTW-GA      51.27

  12  Pritchett, Heather          13 DART-GA    51.40

  13  Register, Hannah           13 MAR-FL      51.87

  14  DeMott, Sarah               13 DART-GA    57.84

  15  Green, Tessa                 13 DART-GA    59.65

  16  Bowden, Carrie             14 TATAC-G        NT

  17  Parrish, Laurel              14 TTW-GA          NT

  18  Brown, Jordan              14 VPST-GA         NT

  19  Walsh, Brooklyn           14 MSST-GA        NT

  20  Larson, Vivi                 13 MSST-GA        NT

 

#60 Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Pelham, Daniel              14 DIII-GA       41.61

    2  Bradshaw, Drew           13 VPST-GA     42.80

    3  Griffin, Coleman           13 TTW-GA      45.03

    4  Alekseichuk, Andy       14 MSST-GA    45.43

    5  Williams, Matt              14 DIII-GA       50.02

    6  Rankin, Joseph             14 VPST-GA     50.64

    7  Griner, Tillman             13 DIII-GA       52.04

    8  McDonald, Miles          13 TTW-GA      52.65

    9  Lindsey, Reid               13 VPST-GA  1:01.70

  10  Brown, Shawn              14 SSC-FL            NT

  11  Smart, Caleb                 13 SSC-FL            NT

 

#61 Girls 15-18 50 SC Meter Backstroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Harding, Megan            15 TATAC-G    35.86

    2  Griffin, Savanah           15 TTW-GA      37.68

    3  Tompkins, Brandi         16 VPST-GA     40.12

    4  Cross, Linzey               15 SSC-FL            NT

    5  Pfender, Emily              16 SSC-FL            NT

    6  Warren, Stephanie         15 SSC-FL            NT

    7  Van Dalsem, Hayden    17 DART-GA        NT

    8  Powers, Taylor             15 VPST-GA         NT

    9  Cross, Linzey               15 SSC-FL            NT

 

#62 Boys 15-18 50 SC Meter Backstroke

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Vines, Austin                15 MSST-GA    35.31

    2  Turnmire, Greg             15 DIII-GA       41.60

    3  McWilliams, Henry       15 TTW-GA      45.30

    4  Smart, Chris                  17 SSC-FL            NT

    5  Cone, Dalton                 15 SSC-FL            NT

    6  Parrish, Paulk               16 TTW-GA          NT

    7  Bowden, Hunter            16 DART-GA        NT

 

#63 Girls 6 & Under 25 SC Meter Butterfly

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Strickland, Kaitlyn           6 MAR-FL      46.53

    2  Seaman, Ameilia              6 TTW-GA      50.21

 

#64 Boys 6 & Under 25 SC Meter Butterfly

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Higdon, Stuart                  6 TATAC-G    33.78

    2  Gregory, Case                  6 MSST-GA    45.17

    3  Parrish, Logan                 6 TTW-GA      46.90

    4  Mobley, Ian                     5 TTW-GA      54.83

    5  Young, Baylen                 6 MSST-GA 1:02.95

    6  Murphy, Hayden             6 TTW-GA          NT

    7  Blais, Brock                     5 VPST-GA         NT

 

#65 Girls 7-8 25 SC Meter Butterfly

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Bennett, Ruthie                8 VPST-GA     28.12

    2  Metzler, Grace                 8 VPST-GA     30.34

    3  Scott, Caitlyn                   8 VPST-GA     30.56

    4  Head, Elly                        7 VPST-GA     31.86

    5  Ponder, Karoline              7 TTW-GA      34.22

    6  Pelham, Meagan               8 MAR-FL      35.41

    7  Jones, Avery                    7 TTW-GA      35.91

    8  Booth, Maddie                 8 DIII-GA       36.43

    9  Dobbins, Lindy               8 DIII-GA       38.24

  10  Bennett, Reilly                 8 TTW-GA      46.20

  11  Harrell, Caroline              7 MSST-GA    46.32

  12  Renaud, Amanda             7 TATAC-G        NT

  13  Fletcher, Alexis                8 SSC-FL            NT

 

#66 Boys 7-8 25 SC Meter Butterfly

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Grimaldo, Hector             8 DART-GA    18.57

    2  Hall, Ty                           8 TTW-GA      27.36

    3  Dobbins, Lane                 8 DIII-GA       33.98

    4  Young, Taylor                 8 MAR-FL      36.09

    5  Higdon, Nathan                7 TATAC-G    39.35

    6  Harper, Dakota                8 DIII-GA       48.04

    7  Gonzalez-Exum, Alex      8 TTW-GA      59.12

    8  Tanner, Hollis                  8 TTW-GA          NT

    9  Abbott, Layton                7 TTW-GA          NT

  10  Tomberlin, Spencer         8 DIII-GA           NT

 

#67 Girls 9-10 25 SC Meter Butterfly

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Thomas, Olivia             10 TTW-GA      17.98

    2  Renaud, Meredith            9 TATAC-G    19.31

    3  Griffin, Mikaela               9 TTW-GA      20.18

    4  Buckley, Myna                9 VPST-GA     20.44

    5  Mobley, Ansley            10 TTW-GA      20.47

    6  Evans, Raines               10 DIII-GA       20.59

    7  Murphy, Kirsten              9 TTW-GA      24.00

    8  George, Evans                 9 VPST-GA     24.19

    9  Lawson, Claire              10 TTW-GA      25.39

  10  Kolisz, Claire                   9 VPST-GA     25.45

  11  Mitchell, Kaitlyn              9 MSST-GA    30.56

  12  Montgomery, Madison    9 MSST-GA    30.71

  13  Lawson, Sarah              10 TTW-GA      30.76

  14  Tomberlin, Maribeth     10 DIII-GA       30.90

  15  Mitchell, Patti                10 MSST-GA    31.12

  16  Allegood, Patience        10 MSST-GA    31.15

  17  Jones, Laura Grace          9 TTW-GA      32.11

  18  Grayson, Sarah             10 VPST-GA     32.25

  19  Folsom, Madison             9 VPST-GA     33.20

  20  Metzler, Emma                9 VPST-GA     33.53

  21  Studer, Savannah          10 TTW-GA      35.38

  22  Hogan, Haley                10 VPST-GA     46.21

  23  Smart, Erin                   10 SSC-FL            NT

  24  Wright, Mary Grace         9 TTW-GA          NT

  25  Beard, Madison               9 VPST-GA         NT

  26  Taylor, Katherine             9 VPST-GA         NT

 

#68 Boys 9-10 25 SC Meter Butterfly

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Buckley, Jacob              10 VPST-GA     17.76

    2  Redd, Jacob                     9 TTW-GA      20.76

    3  Parrish, Griffin             10 TTW-GA      22.28

    4  Walden, Ethan                 9 VPST-GA     24.98

    5  Head, Tanner                10 VPST-GA     25.76

    6  Young, Mason              10 MAR-FL      27.61

    7  Strickland, Jack             10 TTW-GA      27.71

    8  Dorsett, Collin              10 DIII-GA       29.57

    9  Eilers, Jacob                    9 VPST-GA     36.79

  10  Pelham, Mathew           10 MAR-FL          NT

  11  Sims, Calen                   10 MAR-FL          NT

 

#69 Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Seymour, Katelyn         12 TTW-GA      39.25

    2  Wiggins, Brooke           11 VPST-GA     44.40

    3  Wiggins, Britney           11 VPST-GA     47.10

    4  Clark, Bethany              11 DIII-GA       52.05

#69   ...   (Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly)

    5  Jankiewicz, Jordyn        12 DIII-GA       55.76

    6  Garland, Grace              11 VPST-GA  1:01.68

    7  Kolisz, Avery               11 VPST-GA  1:06.30

    8  Register, Kinsey            11 MAR-FL   1:33.48

    9  Cameron, Dinver          12 SSC-FL            NT

  10  Abbott, Lauren             12 TTW-GA          NT

 

#70 Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  George, Cannon            12 VPST-GA     40.02

    2  Grayson, Ben                12 VPST-GA     45.60

    3  McElroy, Hank             12 TTW-GA      46.63

    4  Young, Michael            12 MAR-FL   1:02.73

 

#71 Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Atwater, AnnaLee         13 TTW-GA      34.93

    2  Parrish, Laurel              14 TTW-GA      36.21

    3  Shoup, Mary                 14 TTW-GA      38.15

    4  Whaley, Ashton            13 TATAC-G    38.75

    5  Strickland, Madeline     14 TTW-GA      39.87

    6  Keworthy, Katelynn      13 VPST-GA     42.87

    7  Clements, Olivia           14 VPST-GA     43.84

    8  Johnson, Anna              14 TTW-GA      44.24

    9  Bostick, Rachel             13 MSST-GA    46.86

  10  Hobson, Maggie            14 TTW-GA      52.44

  11  Register, Hannah           13 MAR-FL      54.22

 

#72 Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Hopson, CJ                   13 VPST-GA     34.20

    2  Bradshaw, Drew           13 VPST-GA     37.40

    3  Jacobson, Connor         14 TTW-GA      37.68

    4  Pelham, Daniel              14 DIII-GA       38.71

    5  Williams, Matt              14 DIII-GA       42.20

    6  Bradshaw, Ryan            13 VPST-GA     46.70

    7  Griffin, Coleman           13 TTW-GA      50.76

    8  McDonald, Miles          13 TTW-GA   1:10.12

    9  Marks, Daniel               13 MAR-FL   1:20.14

  10  Cross, Hunter               14 TTW-GA          NT

 

#73 Girls 15-18 50 SC Meter Butterfly

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Marshall, Madison        15 VPST-GA     33.33

    2  Griffin, Savanah           15 TTW-GA      36.12

    3  King, Kendal                 15 TTW-GA      36.69

    4  Tompkins, Brandi         16 VPST-GA     37.01

    5  Harding, Megan            15 TATAC-G    37.23

    6  Stewart, Amber             16 TATAC-G    45.05

    7  Cross, Linzey               15 SSC-FL            NT

    8  Cross, Linzey               15 SSC-FL            NT

 

#74 Boys 15-18 50 SC Meter Butterfly

           Name                     Age                       Team                Seed Time

 

    1  Vines, Austin                15 MSST-GA    33.27

    2  Turnmire, Logan           15 DIII-GA       37.32

    3  McWilliams, Henry       15 TTW-GA      38.66

    4  Smart, Chris                  17 SSC-FL            NT

    5  McWilliams, Michael    17 SSC-FL            NT

    6  Cone, Dalton                 15 SSC-FL            NT

 

#75 Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  VPST-GA                           A               1:35.81

           Bennett, Lindsey 8        Bennett, Halley 7

           Metzler, Grace 8            Bennett, Ruthie 8

    2  VPST-GA                           B               2:03.05

           Collier, Hazel 6             Cornelius, Emma 7

           Raab, Jillian 7                Head, Elly 7

    3  TTW-GA                            A                      NT

           Jones, Avery 7              Bennett, Reilly 8

           Seaman, Ameilia 6        Ponder, Karoline 7

 

#76 Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  TTW-GA                            A                      NT

           Parrish, Logan 6            Murphy, Hayden 6

           Abbott, Layton 7           Gonzalez-Exum, Alex 8

    2  DIII-GA                              A                      NT

           Tomberlin, Spencer 8    Harper, Dakota 8

           Dobbins, Lane 8           Evans, Riley 7

    3  VPST-GA                           A                      NT

 

#77 Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  TTW-GA                            A               1:11.74

           Mobley, Ansley 10       Thomas, Olivia 10

           Murphy, Kirsten 9        Griffin, Mikaela 9

    2  VPST-GA                           A               1:27.20

           George, Evans 9            Metzler, Emma 9

           Marlin, Ravyn 9            Buckley, Myna 9

    3  MSST-GA                           A               1:27.83

           Mitchell, Patti 10           Allegood, Patience 10

           Montgomery, Madison Mitchell, Kaitlyn 9

    4  TTW-GA                            B               1:36.15

           Wright, Mary Grace 9    Jones, Laura Grace 9

           Lawson, Sarah 10         Studer, Savannah 10

    5  SSC-FL                               A                      NT

           Fletcher, Alexis 8          McMillan, Zay 10

           Scott, Hannah 8             Wilton, Faith 6

    6  VPST-GA                           B                      NT

    7  VPST-GA                           C                      NT

 

#78 Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  VPST-GA                           A               1:49.62

           Buckley, Jacob 10         Crews, Blake 10

           Head, Tanner 10           Walden, Ethan 9

    2  MAR-FL                             A                      NT

           Young, Taylor 8            Young, Mason 10

           Sims, Calen 10              Pelham, Mathew 10

    3  TTW-GA                            A                      NT

           Tanner, Hollis 8            Strickland, Jack 10

           Parrish, Griffin 10         Hall, Ty 8

 

#79 Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  VPST-GA                           A               2:45.24

           Rankin, Rebecca 12       Geltner, Bethany 11

           Garland, Grace 11         Head, Riley 12

    2  SSC-FL                               A                      NT

           Brown, Bethany 11       Cameron, Dinver 12

           Smart, Erin 10               Warren, Destiny 11

    3  TTW-GA                            A                      NT

           Lawson, Claire 10         Abbott, Lauren 12

           Hall, Casey 11               Seymour, Katelyn 12

    4  DIII-GA                              A                      NT

           Evans, Raines 10          Tomberlin, Maribeth 10

           Cook, Carmen 11          Clark, Bethany 11

    5  DIII-GA                              B                      NT

           Borders, Serena 12        Pelham, Allie 11

           Jankiewicz, Jordyn 12   Taylor, Bailey 11

    6  VPST-GA                           B                      NT

           Crews, Whitney 12        Kolisz, Avery 11

           Wiggins, Britney 11       Wiggins, Brooke 11

 

#80 Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  VPST-GA                           A               2:33.57

           George, Cannon 12       Grayson, Ben 12

           Hannah, Jacob 11          Towne, Nick 11

    2  TTW-GA                            A                      NT

           McElroy, Hank 12        Redd, Jacob 9

           McElroy, Alex 12         Parrish, Tucker 12

 

#81 Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  TTW-GA                            A               2:11.59

           Johnson, Anna 14         Parrish, Laurel 14

           Atwater, AnnaLee 13    Shoup, Mary 14

    2  VPST-GA                           A               2:24.20

           Brown, Jordan 14          Clements, Olivia 14

           Geltner, Cassie 14         Keworthy, Katelynn 13

    3  MSST-GA                           A               2:36.38

           Chapman, Savana 13     Walsh, Brooklyn 14

           Larson, Vivi 13             Bostick, Rachel 13

    4  DART-GA                          A                      NT

           DeMott, Sarah 13          Weltner, Bevriell 12

           Green, Tessa 13            Allen, Reagan 13

    5  MAR-FL                             A                      NT

 

#82 Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  TTW-GA                            A               2:18.47

           Cross, Hunter 14           Jacobson, Connor 14

           McDonald, Miles 13     Griffin, Coleman 13

    2  VPST-GA                           A                      NT

           Bradshaw, Drew 13       Bradshaw, Ryan 13

           Hopson, CJ 13              Rankin, Joseph 14

 

#83 Girls 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  TATAC-GA                        A               2:33.38

           Stewart, Amber 16        Bowden, Carrie 14

           Whaley, Ashton 13       Harding, Megan 15

    2  SSC-FL                               A                      NT

           Warren, Stephanie 15    Turnan, Brittany 16

           Pfender, Emily 16         Cross, Linzey 15

    3  TTW-GA                            A                      NT

           King, Kendal 15            Strickland, Madeline 14

           Hobson, Maggie 14       Griffin, Savanah 15

 

#84 Boys 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay

           Team                            Relay      Seed Time

 

    1  SSC-FL                               A                      NT

           Brown, Shawn 14          Cone, Dalton 15

           Smart, Caleb 13             Smart, Chris 17

#84   ...   (Boys 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay)

    2  DIII-GA                              A                      NT

           Williams, Matt 14          Turnmire, Greg 15

           Turnmire, Logan 15      Pelham, Daniel 14

 

Go Back    Go Back to Meets Page    to Meets Page